fbpx

Kadra Wellclinic

Łączymy profesjonalizm z pasją
Dyrektor Zarządzający

Krzysztof Reinhard


Mistrz Polski, finalista Mistrzostw Europy w kulturystyce, trener personalny klasy Master, współwłaściciel oraz dyrektor medyczny Wellclinic. Autor poradnika „Sekrety zdrowej sylwetki”. Swoją wiedzę zdobywał w Polsce oraz w USA, ucząc się od najlepszych trenerów ligi PRO na świecie takich jak Neil Hill i George Farah. W USA poznawał również umiejętność połączenia sprzętu do modelowania sylwetki oraz wiedzy prozdrowotnej.

Autor hasła „To zdrowie wygrywa zawsze”

Jego największym marzeniem było dać efekt odchudzania każdemu bez względu na genetykę dając nadzieję i odwagę na zmianę swojego życia zaczynajac od ciała, które jest świątynią duszy.

W ciągu ostatnich dwóch lat jego autorska klinika stała się jednym z najbardziej popularnych miejsc w Polsce z zakresu modelowania sylwetki i medycyny estetycznej. Wellclinic obsługuje ponad 800 pacjentów każdego miesiąca. Warto zauważyć, że częstymi pacjentami stali się zawodnicy sportów sylwetkowych, którzy dzięki spektakularnym efektom przekonali się do innowacyjnego podejścia Krzysztofa.

Jednak największym sukcesem jest pomoc każdemu bez względu na wiek, płeć czy genetykę, bo każdy z nas kiedyś zaczynał i każdy nas powinien otrzymać pomoc, którą umożliwiają najnowocześniejsze technologie sprzętów medycznych.

Wellclinic Stomatologia Gdańsk
image Opiekun Pacjenta Oliwia Zalewska
image Opiekun Pacjenta Dominika Pietras
image Opiekun Pacjenta Julia Skibniewska
image Opiekun Pacjenta Wiktoria Makowska

Umów wizytę w klinice dentystycznej WellClinic w Gdańsku

    Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Wellclinic w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego zgodnie z polityką prywatności.

    Umów wizytę +48 600 700 761